• Detail firmy

ARNOS s.r.o.

Základní popis

Prodej světelných zdrojů, svítidel, baterií, žárovek a ventilátorů.

Adresa

Horní 32
639 00 Brno - Štýřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26298741

Výrobky, činnosti

Prodej

světelných zdrojů, svítidel, baterií, žárovek a ventilátorů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 216 606
Fax: +420 543 210 037
E-mail: arnos@arnos.cz
WWW: www.arnos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Soumar - Jednatel

Mobil: +420 777 912 915
E-mail: libor.soumar@arnos.cz

Jaroslav Krutil - Jednatel

Mobil: +420 777 912 917
E-mail: jaroslav.krutil@arnos.cz
Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.