• Detail firmy

ARNItechnika VM s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej přívěsů, návěsů a nástaveb automobilů.

Adresa

Hranická 811
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28643771
DIČ:  CZ28643771

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej přívěsů

Výroba a prodej přívěsů, návěsů a nástaveb automobilů. Konstrukce dílů, celků přepravní techniky. Prodej náhradních dílů. Legislativa, projekty přepravní techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: arnitech@arnitech.cz
WWW: arnitech.cz

Kontaktní osoba

Pavel Malý

Mobil: +420 725 119 819
E-mail: arnitech@arnitech.cz

Libuše Malá - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.