• Detail firmy

ARMY SHOP MILITARY RANGE s.r.o.

Základní popis

Army shop nabízí široký výběr oblečení a výstroje. Prodáváme armádní přebytky a vojenská výstroj z celého světa. Dodáváme vybavení pro armádu, policii a security. Nabízíme vybavení pro turistiku, horolezectví i camping.

Adresa

Masarykova 3125/18
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28719166
DIČ:  CZ28719166
Rok založení:  2010
Počet zaměstnanců:  15
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Army shop Litvínov

Provozujeme kvalitní army shop. Army shop nabízí oblečení a výstroj pro armádu, policii a security, včetně vybavení pro camping či horolezectví.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 112 355
Mobil: +420 603 277 844
E-mail: info@militaryrange.com
WWW: www.militaryrange.com

Kontaktní osoba

Kamil Krejza - Majitel

Pobočky

Kamil Krejza
Tržní 330
436 01 Horní Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Jumping Sport.cz

Jsme výrobcem kvalitní jumpingové trampolíny Jumping Sport. Trampolína Jumping Sport je určená pro fitness cvičení na skupinových lekcích i v domácím prostředí. Její inovované parametry přináší vysoký komfort při sportu.