• Detail firmy

ARMA-PUMP s.r.o.

Základní popis

Jsme stabilní firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti čerpací a závlahové techniky se specializací na průmyslová čerpadla, armatury a elektromotory

Adresa

Stupkova 952/18
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28595238
DIČ:  CZ28595238

Výrobky, činnosti

čerpací a závlahová techniky, armatury, elektromot

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti čerpací a závlahové techniky se specializací na průmyslová čerpadla, armatury a elektromotory

Kontaktní údaje

Fax: 585 411 097
E-mail: zasoby@post.cz
WWW: www.apetrading.cz

Kontaktní osoba

Marcela Dubská - Jednatel

Telefon: 721 106 205
E-mail: zasoby@post.cz

Pavel Dubský - Jednatel

Mobil: 720 429 904
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

KVELB s.r.o.

Elektrické pohony Siemens – elektromotory, elektropřevodovky, frekvenční měniče, softstartéry, hřídelové spojky a komponenty pro automatizaci. Úpravy a opravy motorů a převodovek. Certifikace ISO9001:2000, Solution Partner Siemens a SERCO.

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.