• Detail firmy

ARLINDO CZ, s.r.o.

Základní popis

Firma ARLINDO s.r.o. nabízí: Peletky slunečnicove Big Beg 150Eur. Peletky dřevěné 8mm Big Beg 150eur. Peletky dřevěné 6mm,15kg 160 eur. Peletky rašelinové 145eur. Brikety RUF dub+buk 155eur. Brikety PINIKEJ dub+smrk 155eur.

Adresa

Palackého 139
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27755282
DIČ:  CZ27755282
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Zprostředkování obchodu a služeb

Kontaktní údaje

E-mail: biopalyvo@seznam.cz

Kontaktní osoba

Oksana Solonynka

Mobil: +420 606 210 112
E-mail: biopalyvo@seznam.cz

Anatoliy Sanko - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.