• Detail firmy

ARLEPA s.r.o.

Základní popis

Prodej a správa nemovitostí. Nabídka projektů, staveb, rekonstrukcí (Nová zelená úsporám), demolic. Poskytování hypoték, financování.

Adresa

Hlavní 35
250 89 Lázně Toušeň

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01382616
DIČ:  CZ01382616
Rok založení:  2013

Výrobky, činnosti

Prodej a správa nemovitostí. Nabídka projektů, staveb, rekonstrukcí (Nová zelená úsporám), demolic. Poskytování hypoték, financování. Pomůžeme Vám od přestavby, přes obklady, štukování, malování až po přestěhování.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 187 270
E-mail: info@arlepa.cz
WWW: www.arlepa.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jandura - Jednatel

Mobil: +420 605 187 270

Lenka Šupova - Jednatel

Mobil: +420 604 354 730
Další firmy v oboru

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.