• Detail firmy

ArkiTo, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme malosériovou výrobu nábytku. Provádíme návrhy a realizace interiérů hotelů a restaurací. Vybavujeme kanceláře a prodejny.

Adresa

Primátorská 296/38
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24686166
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Nabízíme malosériovou výrobu nábytku. Provádíme návrhy a realizace interiérů hotelů a restaurací. Vybavujeme kanceláře a prodejny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 736 208
Mobil: +420 602 111 617
Mobil: +420 725 111 008
E-mail: arkito@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lenka Dubovská - Jednatel

Mobil: +420 602 111 617

Ing. Přemysl Kubáň

Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!