• Detail firmy

Arkadiusz Kowalczyk

Základní popis

Výroba, montáž a prodej výfuků

Adresa

Třanovice 267
739 53 Třanovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44187904

Výrobky, činnosti

Výfuky

Výroba, montáž a prodej výfuků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 694 236
Fax: +420 558 694 236
E-mail: ekoraj@seznam.cz
WWW: www.eko-raj.cz

Kontaktní osoba

Arkadiusz Kowalczyk - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.