• Detail firmy

ARIVA, spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme repliky starožitného nábytku či luxusní stylový nábytek vhodný do ložnice, jídelny, haly nebo hotelu. Dále pak venkovní vířivky, hydromasážní vany, infrakabiny, sauny a koupelové soli. Textil-metráž, kusové výrobky i technické tkaniny.

Adresa

Pod Višňovkou 1662/23
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47902850
DIČ:  CZ47902850
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Bytové interiéry

- repliky starožitného nábytku či luxusní stylový nábytek vhodný do ložnice, jídelny, haly nebo hotelu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 233 940
E-mail: info@ariva.cz
WWW: www.nabytek-repliky.eu
WWW: www.ariva.cz
WWW: www.virivky-sauny.eu

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Šafránek - Jednatel

E-mail: ariva@ariva.cz
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.