• Detail firmy

ARITMET, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme veškeré geodetické práce, sjednání stavebních povolení, vyhotovení projektové dokumentace, výstavbu. Vyhledávání podzemních vedení.

Adresa

Petrohradská 216/3
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27951529
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Poskytujeme veškeré geodetické práce, sjednání stavebních povolení, vyhotovení projektové dokumentace, výstavbu. Vyhledávání podzemních vedení.

Kontaktní údaje

Mobil: 606 213 599
E-mail: aritmet@aritmet.cz
WWW: www.aritmet.cz

Kontaktní osoba

Mikuláš Záworka - Jednatel

Další firmy v oboru

GEOPLAN Andrzej Kwiatkowski

GEOPLAN společnost existuje a působí v průzkumu trhu od roku 1998. V současné době je jedním z předních geodetických společností v Polsku. Činnost společnosti se vyznačuje účinností a řadu úkolů.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.

GAKO-Oblouk s.r.o.

Zaměřujeme se na geodetické práce. Zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, vyhotovení geometrických plánů, zaměření skutečného povedení objektů a liniových staveb, zaměření posunu objektů a mnoho dalšího.