• Detail firmy

ARIA-CARDS s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje e-shop s papírovými výrobky. Prodává dárkové tašky i sáčky, kalendáře, omalovánky, pexeso, pohlednice, blahopřání, atd...

Adresa

Krátká 767/3
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29186986
DIČ:  CZ29186986
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - prodej - e-shop

- prodej výrobků z papíru (např. blahopřání, pap. tašky, pohlednice, omalovánky, pexeso, diplomy, dopisní soupravy, visačky, dárkové tašky a sáčky).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 347 292
Fax: +420 517 343 303
E-mail: obchod@aria-cards.cz
WWW: www.aria-cards.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Tito - Jednatel

Další firmy v oboru

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.