• Detail firmy

Argentum Czech s.r.o.

Základní popis

Na našem e-shopu www.Silver925.cz nabízíme přes 4000 modelů stříbrných šperků ve více než 40 kolekcí:šperky s ametysty, šperky s avanturínem, šperky Swarovski, šperky se zirkony, šperky s tyrkysy, šperky s korálem, korálky Pandora, šperky s perlami.

Adresa

Spojovací 355
250 90 Jirny

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24841196
DIČ:  CZ24841196
  • Služby

Výrobky, činnosti

Náušnice Swarovski.

Kontaktní údaje

E-mail: argentumcz@gmail.com
WWW: www.Silver925.cz

Kontaktní osoba

Andrei Bitkin - Jednatel, Generální ředitel

Mobil: +420 774 165 758
E-mail: argentumcz@gmail.com
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.