• Detail firmy

Argana Logistic s.r.o.

Základní popis

Provoz vnitrostátní silniční dopravy.

Adresa

Těšetice 178
783 46 Těšetice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27855970
DIČ:  CZ27855970

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní nákladní silniční dopravci

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 266 038
E-mail: info@argana.cz
WWW: www.argana.cz

Kontaktní osoba

René Kolomazník - Jednatel

Pavel Spurný - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.