• Detail firmy

AREV - Jan Zálešák, spol s r.o.

Základní popis

Prodáváme autolaky a metalízy. Nabízíme míchání autolaků. Prodáváme barvy, laky, nátěry, tmely, tužidla a další přípravky, včetně příslušenství. Provádíme míchání autolaků a plnění sprejů také na počkání.

Adresa

Pod Altánem 2406/48
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27571904
DIČ:  CZ27571904
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autolaky a míchání autolaků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 822 498
Mobil: +420 602 312 489
Fax: +420 274 822 498
WWW: www.michani-barev.cz

Kontaktní osoba

Jan Zálešák - Jednatel

Další firmy v oboru

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.