• Detail firmy

AREKA Pardubice s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí stavby domů: rekonstrukce domů i průmyslových objektů, projektování, stavební dozor, realitní služby, zařízení interiéru, stavby na klíč, rodinné a bytové domy, reality, sádrokarton, zemní práce, stavební práce.

Adresa

Kapitána Nálepky 2358
530 02 Zelené Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25919733
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební firma

- typové projekty rodinných domů. Výstavba a prodej bytů. Provádí stavby a rekonstrukce na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 330 901
Fax: +420 466 330 901
E-mail: areka@areka.cz
WWW: www.areka.cz

Kontaktní osoba

Martin Vyskočil - Jednatel

E-mail: areka.pce@volny.cz
Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

Projekce CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekční práce staveb, inženýrskou činnost a na všechny etapy spojené s realizací projektu. Dále nabízíme technický a autorský dozor na stavbě, statickou i rozpočtovou činnost. Práci vykonáváme včas, precizně a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.