• Detail firmy

Arega s.r.o.

Základní popis

Ekologicka likvidace vozidel Arega Kadaň. Výkup, zpracování a prodej druhotných surovin.

Adresa

Rokelská 1858
432 01 Kadaň

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28720024
DIČ:  CZ28720024

Výrobky, činnosti

Ekologicka likvidace vozidel

Ekologicka likvidace vozidel Arega Kadaň. Výkup, zpracování a prodej druhotných surovin. Vykupujeme veškerý kovový odpad z oceli nebo litiny, barevné kovy a hliníkové či měděné kabely.likvidace technologických celků, ocelových konstrukcí a zařízení.

Kontaktní osoba

Kadaň Arega

Mobil: +420 474 332 211
E-mail: autovrakykadan@seznam.cz

Ing. Michal Jakoubek - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.