• Detail firmy

AREALS CZ s.r.o.

Základní popis

Youda Farmer - Obchod pro chalupáře, chataře a farmáře.

Adresa

Lorecká 465
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27183025
DIČ:  CZ27183025

Výrobky, činnosti

Potřeby pro hobby

Užitečné potřeby ve venkovském stylu nejen do chalupy, chaty, na zahradu a domácí farmu, ale i pro odpočinek, zábavu, vaření a grilování.

Kontaktní údaje

E-mail: info@youdafarmer.cz
WWW: www.youdafarmer.cz

Kontaktní osoba

Malina Petr - Jednatel

Mobil: +420 724 791 600
E-mail: info@youdafarmer.cz

Ing. Regina Dulavová - Jednatel

Další firmy v oboru

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.