• Detail firmy

ARDEN - stolařské potřeby s.r.o.

Základní popis

ARDEN-stolařské potřeby s.r.o. se zabývá prodejem nábytkového i stavebního kování, nábytkových doplňků a mnoha dalších komponentů, které jsou potřeba k výrobě, opravě či vylepšení nábytku.

Adresa

Měšťanská 1947/101
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26228670
DIČ:  CZ26228670
Rok založení:  1996
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 340 666
Fax: +420 518 340 666
E-mail: arden@iol.cz
WWW: www.stolarskepotreby.eu

Kontaktní osoba

Petr Schmied - Jednatel

E-mail: arden@iol.cz
Další firmy v oboru

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako oficiální importér profesionálního ručního nářadí značky KRAFTWERK. V dnešní době jsme prodej zboží rozšířili i o jiné značky. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nářadím ručním, elektrickým, pneumatickým, zahradní nebo kotevní technikou a dalším potřebným nářadím pro Vaši práci či koníčka. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si sami.

Hajdalánek s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevěných výrobků, a to zejména dřevěných dětských židlí a stolů, školního nábytku, hraček, dále pak dřevěných dekorativních obalů, čajových krabiček apod. Naší specialitou jsou rostoucí a dětské židle. Dodáváme nábytek pro školy, mateřské školy a školní družiny. Zboží si můžete vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Brně - Václavská 4, vedle prodejny Bandi. Těšíme se na Vás!