• Detail firmy

ARCO srubové domy s. r. o.

Základní popis

Výrobní firma, která se zabývá ruční výrobou celoročně obyvatelných srubových domů.Doplňky pro sruby :srubová schodiště, srubové zábradlí, stoly, lavice, květinové truhlíky a další.

Adresa

Vožická 2104
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26113392

Výrobky, činnosti

Srubové domy

Kontaktní údaje

E-mail: info@mujsrub.cz
WWW: www.mujsrub.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Cimpa, Obchodní ředitel - Jednatel

Mobil: +420 602 270 844

Tomáš Poslušný, výrobní ředitel - Jednatel

Mobil: +420 608 212 824

Martin Lutovský - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.