• Detail firmy

ARCHOUSE, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme návrhy bytových i komerčních interiérů, 3d vizualizace, realizace interiérů vč. zajištění stavebních úprav, výroby nábytku a dodání bytových doplňků, poradenství bydlení, bytový design. Poskytujeme komplexní služby i jednotlivé návrhy.

Adresa

Kaštanová 125 f
620 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29272602

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace bytových interiérů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 778 711 911
E-mail: info@archouse.cz
WWW: www.archouse.cz

Kontaktní osoba

Eva Jandorová - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.