• Detail firmy

ARCHIV system, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytuje reprografické služby zahrnující kopírování a tisk, včetně velkoplošného tisku, zabývájí se kompletací projektových dokumentací a digitalizací veškeré dokumentace pro následné zálohování a elektronickou archivaci.

Adresa

Riegrovo náměstí 138/55
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28314956
DIČ:  CZ28314956
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Činnosti

- kopírování a tisk (černobílé i barevně standardní formáty do velikosti A3), velkoformátové kopírování a tisk, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 286 651
Mobil: +420 777 833 398
E-mail: repro@reprokm.cz
WWW: www.reprokm.cz
WWW: www.archivsystem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radim Madejewski - Jednatel

Ing. Michal Horák - Jednatel

Další firmy v oboru

CENTRUM SERVIS s.r.o.

Obchodní firma pro sítotisk a tampoprintový tisk, která se zabývá prodejem barev pro sítotisk, tampoprintovú tisk, textilní a digitální tisk. Zajišťujeme výrobu sítotiskových šablon, organizujeme školení a semináře v oblasti sítotisku, tampotlače, chemie a potřebné techniky. Nabízíme servis a profesionální poradenství a také realizujeme prodej tiskařské techniky a zařízení.

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.