• Detail firmy

ARCHEUS CONSTRUCTION, s.r.o.

Základní popis

Prodej podlahové krabice z kvalitní nerezové oceli pro váš dům, garáž, venkovní altán a přístřeší, která řeší problémy s nadbytečnými kabely.

Adresa

Nerudova 209/10
118 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27615910

Výrobky, činnosti

Podlahové krabice

Kontaktní údaje

E-mail: jaromirzeman@seznam.cz
WWW: simplybox.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Zeman - Jednatel

Mobil: +420 777 706 791
Další firmy v oboru

PragoBoard s.r.o.

Předmětem činnosti je výroba vícevrstvých, dvou a jednovrstvých plošných spojů a výroba laserem řezaných šablon pro osazování SMT součástek.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.