• Detail firmy

ARCHENERGY s.r.o.

Základní popis

provádí - průkazy energetické náročnosti budov (PENB) - energetické štítky - termovize projekce - pasivní a nízkoenergetické domy

Adresa

Sokolovská 1105/100
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01795937
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekce nízkoenergetických domů.

Kontaktní osoba

JAN KVASNIČKA - Jednatel

Mobil: +420 723 167 782

PETR KVASNIČKA - Jednatel

Telefon: +420 721 059 178
Další firmy v oboru

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.