• Detail firmy

ARCHCON atelier, s.r.o.

Základní popis

Specializace na projekty dřevostaveb, který nejenom projde bez problémů stavebním řízením, ale bude i jednoduše a levně realizovatelný. Dále architektonické studie, dokumentace pro provedení stavby, realizace staveb, atd...

Adresa

Národní obrany 826/31
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28586204
DIČ:  CZ28586204
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- projekty pasivních a nízkoenergetických domů, dřevostaveb, rekonstrukce, architektonické studie, dokumentace pro územní rozhodnutí, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 805 075
Mobil: +420 776 725 259
Fax: +420 226 807 035
E-mail: archcon@archcon.cz
WWW: brana.archcon.cz
WWW: www.archcon.cz
WWW: www.archconstatika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Truhlář - Jednatel

Ing. Irena Truhlářová - Jednatel

Další firmy v oboru

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.