• Detail firmy

ArcelorMittal Tubular Products Ostrava a.s.

Základní popis

Je výrobcem trubek. Nosným výrobním programem závodu jsou bezešvé trubky válcované na dvou tratích Stiefel v provedení trubek hladkých, závitových, přírubových a olejářských.

Adresa

Vratimovská 689/117
719 00 Ostrava - Kunčice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27796051
DIČ:  CZ27796051
Rok založení:  2007
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba

- bezešvé trubky olejářské - pažnicové, čerpací, vrtné a naftovodné. Kromě běžnýchb dodává i pažnicové a čerpací trubky s plynotěs. závitovým spojem.

Kontaktní osoba

Libor Černý - Člen představenstva

Bc. Otto Mischinger - Předseda představenstva

Satyajit Mookerjee - Člen představenstva

Anoop Shankaranathan - Člen představenstva

Pobočky

ArcelorMittal Ostrava a.s.
Vratimovská 689
707 02 Ostrava - Kunčice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.