• Detail firmy

ARCADIS CZ a.s.

Základní popis

Jsme významná geotechnická konzultační a projekční společnost. Provádíme projekty, inženýring, technické audity, project a cost management

Adresa

Geologická 4
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41192168

Výrobky, činnosti

Poradenství pro ochranu životního prostředí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 654 111
Fax: +420 234 654 112
E-mail: info@arcadis.cz
WWW: www.arcadis.cz

Kontaktní osoba

PAVEL ČERMÁK - Člen představenstva

PETR BENEŠ - Předseda představenstva

E-mail: vaclav.horejsi@arcadis.cz

Lucie BOHÁTKOVÁ - Člen představenstva

Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.