• Detail firmy

ARC-Robotics s.r.o.

Základní popis

Jsme systémový integrátor robotů FANUC. Poskytujeme služby v oblasti průmyslové automatizace. Kompletní dodávky robotizovaných pracovišť.

Adresa

Skladová 558/22
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29123372
DIČ:  CZ29123372
Rok založení:  2011

Výrobky, činnosti

Průmyslové automatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 004 531
E-mail: obchod@arc-robotics.cz
WWW: www.arc-robotics.cz

Kontaktní osoba

ZDENĚK TUREK - Jednatel

Mobil: +420 603 552 048
Další firmy v oboru

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.