• Detail firmy

ARBYD CZ s.r.o.

Základní popis

Naše společnost nabízí služby v oboru výroby a dodávky nábytku, od grafického návrhu až po samotnou realizaci. Vyrábíme sériový nábytek, atypický nábytek dle Vašich návrhů nebo dle návrhu našich designérů, výjimkou nejsou ani kompletní interiéry na klíč. Jsme na trhu již přes 20 let. Naší širokou nabídkou se snažíme uspokojit i tu náročnou klientelu. Nabízené služby na našich webových stránkách.

Adresa

Chotíkov 388
330 17 Chotíkov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26339269
DIČ:  CZ26339269
Rok založení:  2001
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

Nabízíme Vám kvalitní kancelářský a konferenční nábytek s vysokou variabilitou a funkčností.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 423 213
Mobil: +420 724 063 718
Fax: +420 377 958 616
E-mail: nabytek@arbyd.cz
WWW: www.arbyd.cz

Kontaktní osoba

Petr Mudra - Jednatel

Alena Mudrová - Jednatel

Další firmy v oboru

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Truhlářství - Irena Stručková

Firma nabízí truhlářské práce. Výroba nábytku na zakázku, například komody, skříně, postele, stoly, stolky pod PC/TV, dětské pokoje, obývací stěny. Dále vyrábíme kuchyňské linky.