• Detail firmy

Arboretum s.r.o.

Základní popis

ILA je lídrem ve výrobě ručně vyráběných imitací rostlin ve špičkové kvalitě. Společnost Arboretum s.r.o. dodává výrobky ILA na český a slovenský trh, zajišťuje návrhy i realizace pro obchodní centra, firmy, wellness, sportovní a kulturní zařízení, restaurace, hotely a další místa včetně domácností.

Adresa

Litvínovice 316
370 01 Litvínovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01644564

Výrobky, činnosti

Špičkové imitace rostlin od italského výrobce ILA

Špičkové imitace rostlin od italského výrobce ILA pro interiéry i exteriéry. PRODEJ, NÁVRHY, REALIZACE. Stromy, květiny, aranže, sukulenty, bonsaje...

Kontaktní údaje

E-mail: maly@arboretumcz.com
WWW: www.arboretumcz.com

Kontaktní osoba

Malý Jiří

Mobil: +420 777 204 679
E-mail: maly@arboretumcz.com
Další firmy v oboru

Pila Benda s.r.o.

Zabýváme se výrobou dřevěných obalů a palet různých rozměrů, standardních i atypických. Věnujeme se rovněž výrobě nábytku z palet. Zajišťujeme sušení dřeva, dopravu dřeva, ošetření materiálu IPPC. Pořez dřeva provádíme na pásové, rámové a hranolovací pile.

Péřové výrobky

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej péřových přikrývek a polštářů. Nabízíme tradiční péřové výrobky i luxusní žakárové či kašmírové přikrývky v různých rozměrech. V naší nabídce naleznete, kromě přikrývek a polštářů, i povlečení, prostěradla, přehozy přes postele, matrace, rošty a mnoho jiného. Navštivte nás a vyberte si z katalogu produktů pro kvalitní a klidný spánek. Těšíme se na Vás!

Dřevostavby Štika s.r.o.

Stavíme a projektujeme dřevostavby. Postavíme a navrhneme malou pergolu, altán, chatku nebo rodinný dům. Specializujeme se na dodání a montáž dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční.