• Detail firmy

Arboretum s.r.o.

Základní popis

ILA je lídrem ve výrobě ručně vyráběných imitací rostlin ve špičkové kvalitě. Společnost Arboretum s.r.o. dodává výrobky ILA na český a slovenský trh, zajišťuje návrhy i realizace pro obchodní centra, firmy, wellness, sportovní a kulturní zařízení, restaurace, hotely a další místa včetně domácností.

Adresa

Litvínovice 316
370 01 Litvínovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01644564

Výrobky, činnosti

Špičkové imitace rostlin od italského výrobce ILA

Špičkové imitace rostlin od italského výrobce ILA pro interiéry i exteriéry. PRODEJ, NÁVRHY, REALIZACE. Stromy, květiny, aranže, sukulenty, bonsaje...

Kontaktní údaje

E-mail: maly@arboretumcz.com
WWW: www.arboretumcz.com

Kontaktní osoba

Malý Jiří

Mobil: +420 777 204 679
E-mail: maly@arboretumcz.com
Další firmy v oboru

L-dekor

Prodej stylových výrobků a doplňků k vytvoření osobitého charakteru interiéru či exteriéru. Nabízíme bytové doplňky, textilní dekorace, rámečky na fotografie, ručně vyráběná mýdla, zahradní dekorace, šperky, plyšové medvídky, užitkovou keramiku, různé drobnosti, maličkosti a doplňky. Naše zboží si můžete prohlédnout v eshopu.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.