• Detail firmy

ARBESO s.r.o.

Základní popis

Zemní práce a demolice Praha 9 - Újezd nad Lesy. Provádíme skrývky ornice, zakládání staveb, deponie, hydroizolace, likvidace suti, autodoprava, demolice, terénní úpravy.

Adresa

Novolhotská 450
190 16 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24315591
DIČ:  CZ24315591

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- pozemní stavby, hydroizolace, osazování, montáž a obklady bazénů, osazování a montáž vrat, terénní úpravy zahrad a hřišť, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 603 979
Mobil: +420 702 022 628
E-mail: arbeso.zemniprace@seznam.cz
WWW: www.zemni-prace-arbeso.cz

Kontaktní osoba

Pavla Schicková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Petr Schick
Novolhotská 450
190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.