• Detail firmy

ARBE - půjčovna, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme půjčovnu stavebního i zahradního nářadí a vybavení včetně malé mechanizace. Zajišťujeme potřebné doplňkové a bezpečnostní příslušenství.

Adresa

Brožíkova 1
638 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28657811
DIČ:  CZ28657811

Výrobky, činnosti

Půjčovna nářadí

půjčovna nářadí a mechanizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 213 711
Mobil: +420 603 596 815
E-mail: obchod@arbe.cz
WWW: www.arbe.cz

Kontaktní osoba

Marek Janas - Jednatel

Ing. Lukáš Bárta - Jednatel

Mobil: 603 282 656

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

Rostislav Marek

Poskytujeme pronájem limuzín Lincoln s řidičem. Nabízíme limuzíny pro firemní akce, rozvoz VIP osob, reklamní akce, doprava na letiště, svatby, narozeniny a party.