• Detail firmy

ARAXIS, s.r.o.

Základní popis

Firma Araxis s.r.o. byla založena v lednu 2008 a má dva společníky, kteří mají dlouholetou zkušenost v oblasti daňového poradenství.

Adresa

Žitavského 496
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28077679
DIČ:  CZ28077679

Výrobky, činnosti

Daňové poradenství a školení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 384 360
Fax: +420 296 384 363
E-mail: araxis@araxis.cz
WWW: www.araxis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Drtina - Jednatel

Mgr. Jitka Fridrichová - Jednatel

Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.