• Detail firmy

AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o.

Základní popis

Společnost je dynamická firma nabízející kvalitní produkty a profesionální služby v oblasti sportovního vybavení již od roku 2000. V sortimentu naleznete vybavení jak pro zimní tak i pro letní či halové sporty světových značek.

Adresa

Obránců míru 467/5
674 01 Nové Dvory

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25599208
DIČ:  CZ25599208
Rok založení:  2000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- široký výběr snowboardového a lyžařského vybavení včetně snowboardů, bot, vázání, lyží, oblečení a dalších doplňků prestižních světových značek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 286 864
E-mail: shop@snowboards.cz
WWW: www.snowboards.cz
Skype: help-snowboard1

Kontaktní osoba

Sandra Hladíková

Ing. Jana Möhvaldová - Marketingový ředitel

E-mail: mohvaldova@snowboards.cz

Roman Blažek - Jednatel

Další firmy v oboru

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.