• Detail firmy

AQUEL CREDIT s.r.o.

Základní popis

Prodej a pronájem nemovitostí.

Adresa

Vesecká 97
460 06 Liberec 6

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25438760
DIČ:  CZ25438760

Výrobky, činnosti

Prodej a pronájem nemovitostí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 424 114
Mobil: +420 777 753 035
Fax: +420 482 424 159
E-mail: credit@aquel.cz
WWW: www.aquelcredit.cz

Kontaktní osoba

Petr Beneš - Jednatel

Lucie Marinč

Telefon: 482 424 116

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.