• Detail firmy

AQUAZOOHANDL s.r.o.

Základní popis

Sladkovodní a mořská akvaristika, akvária a terária na zakázku, servis mořských akvárií, vše pro zvířátka, hlodavci, papoušci, terarijní zvířata.

Adresa

Nerudova 1517/3
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26404800
DIČ:  CZ26404800

Výrobky, činnosti

Akvaristika

Kamenný obchod s akvaristikou a teraristikou. Dále vše pro domácí mazlíčky, prodej hlodavců - morčátka, myšky potkánci, králíčci, pískomilové, osmák degu.... Prodej ptactva - andulky, korely, kanárci, zebřičky... Krmiva, chovatelské potřeby.

Kontaktní osoba

Alice Sekotová - Jednatel

Mobil: +420 728 708 220
E-mail: aquazoohandl@volny.cz
Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

KOVOBEL, výrobní družstvo

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací jsou skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže, ke kterým dodáváme i kompletní příslušenství. Dodáváme voliérové systémy, dopravníky trusu, zásobníky krmiva, snášková hnízda, dopravníky krmiva, dopravníky vajec a mnoho dalšího.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Vyrábíme směsi trav nejvhodnějších k převažujícím polských klimatických a půdních podmínkách. Jsou odolné vůči nízkým teplotám. Našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní výrobky za atraktivní ceny a stabilní dodávky. Výrobky jsou baleny v souladu s normami EU, pořádáme dopravu. Profesionalita a nepřetržité monitorování jsou zárukou bohatou nabídku.