• Detail firmy

Aquawell (CZ) s.r.o.

Základní popis

Nabízíme unikátní řešení k odstr. vodního kamene. Systém pracuje bez chemie,údržby a s životností min. 20 let. Garance vrácení peněz na fukčnost zařízení na 6 měsíců. Záruka 5 let. Vhodné pro domácnosti i průmysl. Dále řešíme úpravu pitné vody.

Adresa

Vilová 1090
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27622070
DIČ:  CZ27622070

Výrobky, činnosti

Odstranění vodního kamene, úprava pitné vody

Unikátní řešení odstranění vodního kamene pro domácnost i pro jakýkoliv průmysl,úprava pitné vody, výdejníky vody s připojením na vodovodní řád.

Kontaktní údaje

E-mail: aquawell@email.cz
WWW: www.cistickyvody.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Černý - Jednatel

Telefon: 608 963 580
E-mail: aquawell@email.cz
Další firmy v oboru

WODPOL Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe

WODPOL společnosti Technology Trading Company je výrobcem zařízení na úpravu vody v průmyslu. Používáme moderní technologie, které dokáží poradit s většinou otázek souvisejících s přípravou vody.

Chemická obchodní společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy a čištění technologických vod, a to od projekce, přes dodávky, až po servis. Navrhujeme optimální řešení na ochranu vody proti korozi, tvorbě usazenin či růstu biologie. Díky moderní technologii a postupům i dlouholeté praxi v oboru garantujeme dlouhou životnost Vašeho provozu a rychlou návratnost investic.

OK POOL CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekci a výstavbu bazénů. Dodáváme bazénové technologie, bazénová čerpadla, bazénovou chemii a náhradní díly. Nabízíme pravidelný celoroční servisování bazénů. Poskytujeme odborné poradenství při provozu.