• Detail firmy

Aquaskroll s.r.o.

Základní popis

Prodej úplného sortimentu pro koupelny, vany, umyvadla, vodovodní baterie, sanitární keramika, obklady a dlažby včetně maxiformátů, 3D návrhy, služby architekta, realizace na klíč, vířivé bazény Beachcomber - Canada.

Adresa

Komunardů 1467/40
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24812056
DIČ:  CZ24812056
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Koupelnové studio AQUASKROLL

Prodej sortimentu pro koupelny, vany, umyvadla, baterie, WC, bidet, obklady a dlažby včetně maxiformátů, 3D návrhy, realizace na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: info@koupelnove-studio.com
E-mail: jana@koupelnove-studio.com
WWW: e-koupelna.eu

Kontaktní osoba

Jana Kočová - Jednatel

Mobil: +420 603 330 058
E-mail: jana@koupelnove-studio.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.