• Detail firmy

AQUAHIT-CZ spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme prodej tréningové a rehabilitační pomůcky Aquahit.

Adresa

U černé rokle 188/3
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27141195

Výrobky, činnosti

Aquahit-rehabilitační a tréningová pomůcka

-Prodej

Kontaktní údaje

E-mail: aquahit@aquahitjp.com
WWW: www.aquahitjp.com

Kontaktní osoba

Jan Pospíšil - Jednatel

Mobil: +420 602 219 133
Další firmy v oboru

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.