• Detail firmy

AQUACENTRUM Praha spol. s r.o.

Základní popis

Firma vyrábí, prodává a servisuje vysokotlaké kompresory s čistotou vzduchu pro dýchání do tlaku 300 bar nebo pro stlačování zemního plynu (CNG) do tlaku 250 bar. Dále se firma věnuje přestavbě vozidel na alternativní pohon CNG. Dodáváme redukční ventily či velkokapacitní filtr. Nabízíme servis a testování tlakových lahví či úpravu zařízení pro použití kyslíku.

Adresa

Pod Kopcem 4/4
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49618407
DIČ:  CZ49618407
Rok založení:  1965
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vysokotlaké kompresory

Zabýváme se výrobou vysokotlakých kompresorů ke stlačování vzduchu pro dýchací techniku potápěčů, hasičů a záchranářů. Vysokotlaké kompresory vyrábíme, prodáváme a opravujeme.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 091 911
Telefon: +420 241 091 912
Mobil: +420 604 243 505
E-mail: info@aqcentrum.cz
WWW: www.aqcentrum.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Čepický, ml. - Jednatel

Další firmy v oboru

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

Ludvík Kuna

Prodeji čerpací techniky se věnujeme již od roku 1992. V našem e-shopu naleznete širokou nabídku různých typů čerpadel a příslušenství. Čerpadla rovněž vykupujeme a opravujeme. Díky letitým zkušenostem v oboru Vám ochotně poradíme a pomůžeme vybrat čerpadlo, aby co nejlépe vyhovovalo Vašemu požadavku. Neváhejte nás navštívit.