• Detail firmy

AQUA PRO Service s.r.o.

Základní popis

Úprava a filtrace pitné a užitkové vody, rozbory a analýzy vody, firemní výdejní dispensery na doúpravu pitné horké a studené vody (bezbarelové zařízení) - Water Dispenser

Adresa

Družstevní 13
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28474490
DIČ:  CZ28474490
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výdejní dispensery na doúpravu pitné vody

Výdejní automaty na horkou, studenou či pokojovou teplotu, které obsahují filtrační patrony a připojují se na vodovodní řad. Už žádné barely s vodou!

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 826 369
E-mail: info@vodaprozivot.eu
WWW: www.vodaprozivot.eu

Kontaktní osoba

Pavel Vichera - Majitel

Mobil: +420 721 901 901
E-mail: info@vodaprozivot.eu

Bohumír Zenkl - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 602 616 825
E-mail: zenkl@vodaprozivot.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SERV 4 IN s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis průmyslových kapalin (olejů), řezných kapalin, filtračních materiálů nebo provozních kapalin. Zaměřujeme se na diagnostiku a servis procesů obrábění.

GEOTREND s.r.o.

Naše společnost zajišťuje průzkumy pro zakládání všech typů staveb a ložiskové průzkumy stavebních materiálů. Součástí poskytovaných služeb je geotechnický dozor na stavbách. Věnujeme se rovněž vyhledávání zdrojů podzemní vody. Pro více informací o nabízených službách navštivte naše internetové stránky, kde naleznete i ceník prováděných prací.

Jan Zahradník

Studnařskou činností se zabýváme již více než 10 let. Specializujeme se na opravy a čištění kopaných studní, instalace a opravy ručních pump, zajišťujeme dodávky, montáž a výměny čerpadel. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž čerpací zkoušky včetně protokolu a kompletních rozborů pitné vody. Ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte.