• Detail firmy

AQUA-CONTACT PRAHA v.o.s.

Základní popis

Poskytujeme optimalizaci provozu čistíren, provádíme rekonstrukce a intenzifikace, návrhy a analýzy hydraulických soustav, úpravu pitných vod.

Adresa

Mařákova 302/8
160 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60914441

Výrobky, činnosti

Rozbory vod

Kontaktní údaje

WWW: www.aqua-contact.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Běhounek - Jednatel

Telefon: +420 220 612 094

Dr. Ing. Radovan Šorm - Jednatel

Telefon: +420 224 311 424
E-mail: radovan.sorm@aqua-contact.cz

Dr. Ing. Libor Novák - Jednatel

Telefon: +420 224 311 424
E-mail: libor.novak@aqua-contact.cz
Další firmy v oboru

VIEGA s.r.o.

Zabýváme se výrobou instalační techniky, topných systémů, technologie lisování spojů. Dodáváme odvodňovací techniku, systémy plynových instalací, topné systémy, řešení pro pitnou vodu, předstěnovou techniku, uzávěry zpětného vzdutí, hlídače proudění vzduchu, plynové zásuvky, elektrické splachování, bezpečnostní lisovací systémy apod.

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

Ing. Stanislav VACÍK - HARSOFT

Nabízíme široký sortiment technologií k úpravě vody. Poradíme, navrhneme a zrealizujeme celé řešení. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní záruční i pozáruční servis a pravidelnou úpravu a doplnění sestav úpraven vody i zásob provozních hmot.