• Detail firmy

APZ Buštěhrad, s.r.o.

Základní popis

Provádíme opravy a rekonstrukce památek včetně běžných stavebních prací. Opravujeme střechy a krovy kaplí, kostelů a historických budov. Zhotovujeme štukatérské práce, vnitřní a vnější omítky včetně restaurátorských prací. Dodávky uměleckých vitráží.

Adresa

Hornická 432/8
273 43 Buštěhrad

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62959271

Výrobky, činnosti

Veškeré stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 250 790
Mobil: +420 602 303 056
Fax: +420 312 250 790
E-mail: info@apz-bustehrad.cz
WWW: www.apz-bustehrad.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Jan Fršlínek - Ředitel

Mobil: +420 602 253 323

Gabriel Fršlínek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.