• Detail firmy

APS GLASS & BAR SUPPLY, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme sortiment barového skla a doplňků.

Adresa

Jateční 1197/23
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28541472

Výrobky, činnosti

Dodáváme sortiment barového skla a doplňků.

Kontaktní údaje

Telefon: 222 310 373
Mobil: +420 775 996 332
E-mail: aps@apssupply.cz
WWW: www.apssupply.cz

Kontaktní osoba

Jan Voráček - Jednatel

Mobil: 777 811 944
Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.