• Detail firmy

APS Energia Czech, s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej a dodávky napájecích a záložních zdrojů APS Energia, zahrnující široké spektrum usměrňovačů AC-DC, měničů DC-DC, střídačů DC-AC, UPS pr

Adresa

Kubánské náměstí
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24832812

Výrobky, činnosti

Napájecí a záložní zdroje

Kontaktní údaje

E-mail: radek.palan@apsenergia.cz
WWW: www.apsenergia.cz

Kontaktní osoba

Edvard Vítovský - Jednatel

Mobil: +420 725 924 884
Další firmy v oboru

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.