• Detail firmy

APROKS spol. s r.o.

Základní popis

Specializujeme se na vývoj informačních, pokladních a parkovacích systémů. Navrhujeme a vyrábíme turnikety, parkovací zábrany - roadbloky, výsuvné sloupy, branky, ovládací a bezpečnostní prvky, závory a mnoho dalšího.

Adresa

Zelený pruh 1091/111
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44851812
DIČ:  CZ44851812
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Turnikety

Zabýváme se výrobou turniketů. Turnikety zhotovíme na zakázku v několika možných variantách.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 376 194
Mobil: +420 603 150 965
Fax: +420 233 379 192
E-mail: aproks@aproks.cz
E-mail: odchozka.martin@aproks.cz
WWW: www.aproks.cz

Kontaktní osoba

Martin Ochozka

Ing. Jiří Ochozka - Jednatel

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.