• Detail firmy

Aprinto Group s.r.o.

Základní popis

Rotační, archový a digitální tisk. Letáky, prospekty, katalogy, časopisy, brožury, noviny, plakáty, kalendáře, pohlednice, vizitky, billboardy.

Adresa

V Olšinách 1122/50
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24212351
DIČ:  CZ24212351

Výrobky, činnosti

Rotační, archový a digitální tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 252 546 460
Mobil: +420 606 667 037
E-mail: aprinto@aprinto.cz
WWW: www.aprinto.cz
WWW: www.tisk-aprinto.cz

Kontaktní osoba

Klára Jílková - Jednatel

Mobil: +420 607 839 115
E-mail: aprinto@aprinto.cz
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.