• Detail firmy

APraCom, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kurzy projektového řízení (project management) podle mezinárodní metodiky PMI. Coaching a konzultace v oblasti projektového řízení a managementu. Krátkodobý outsourcing managementu.

Adresa

Strakonická 1165/15
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61502049

Výrobky, činnosti

Nabízíme kurzy projektového řízení

Nabízíme kurzy projektového řízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 013 089
Mobil: +420 721 274 979
E-mail: Luc@APraCom.cz
E-mail: kancelar@APraCom.cz
WWW: www.apracom.cz

Kontaktní osoba

Luc De Ceuster - Majitel

Mobil: +420 721 274 979

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

C.S.I. Logistics s.r.o.

Zaměřujeme se na interim management, logistické projekty od návrhu až po realizaci, nastavení procesů skladu, logistická školení, vedení účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalšího.

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.