• Detail firmy

Appledesign s.r.o.

Základní popis

Návrhy a realizace luxusních domů, interiérů, fitness center, kanceláří, obchodů a zařízení. Návrhy a realizace obchodních interiérů.

Adresa

Poštovní 39/2,
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29305055

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů

Kontaktní údaje

E-mail: info@appledesign.czi
WWW: www.appledesign.cz

Kontaktní osoba

Milan Sobotík - Jednatel

Telefon: +420 739 095 304

Milan Sobotík - Jednatel

Pobočky

Milan Sobotík
Na Záplotí 174/1
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.