• Detail firmy

Appeco s.r.o.

Základní popis

Naše společnost byla založena na základě dlouholetých zkušeností v oblasti stavebnictví a elektro s cílem nabídnout Vám komplexní služby. Jsme připraveni řešit Vaše požadavky v nejvyšší kvalitě, v reálných termínech a cenách.

Adresa

V dolině 1515/1b
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27652360
DIČ:  CZ27652360

Výrobky, činnosti

Stavebnictví a elektroinstalační práce

Nabídka stavebních, elektroinstalačních, topenářských, zámečnických a malířských prací. Provádění rekonstrukcí bytových jader.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 622 938
E-mail: appeco@appeco.cz
WWW: www.appeco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jindřiška Martincová - Jednatel

p. Martinec

Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.