• Detail firmy

Appec Group, a.s.

Základní popis

Vertikální balicí stroje a kombinační váhy, dávkovací systémy, balicí stroje pro skupinové balení, dopravníkové systémy, kartonovací stroje.

Adresa

Jundrovská 1101/48
624 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25533690
DIČ:  CZ25533690
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  25
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Balicí a dávkovací stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 917 411
Mobil: +420 602 574 884
E-mail: info@appecastro.cz
E-mail: obchod@appecastro.cz
WWW: www.appecastro.cz
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Václav Vincenc - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Návrh a výroba strojů s hydraulickým a pneumatickým pohonem. Hydraulické lisy, pneumaticko-hydraulické lisy, paketovací lisy, vulkanizační lisy na pásy a techniku, nosiče forem a přípravků, jednoúčelové stroje a lisy navrhneme podle zadání. Kompletní výběr lisů na našich webových stránkách. Možnost i on-line zadání hydraulického lisu. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.